Darčekové poukazy

Dovoľujeme si Vám touto cestou ponúknuť darčekové poukazy na naše thajské masáže v hodnote 25 Eur, 30 Eur, 40 Eur a 50 Eur.

Poukazy nie sú na konkrétnu masáž, sú vystavené na uvedenú hodnotu v Eur a zákazník môže použiť poukaz na zaplatenie akejkoľvek našej masáže v zmysle nášho cenníka- napr. poukaz v hodnote 30 Eur Vám vyjde na väčšinu masáži na 30 a 60 minút, v hodnote 40 Eur na všetky masáže na 60 minút. Žiadna časť sumy z poukazu neprepadá, príslušnú nespotrebovanú sumu z poukazu si môžete použiť pri ďalšej masáži, hoci Vám ostane aj 1 Euro. Poukazy sú platné na 12 mesiacov odo dňa zakúpenia. Potešte svojich priateľov, blízkych, či zamestnancov a darujte im v skutku originálny a zdraviu prospešný darček- pravú tradičnú thajskú masáž od certifikovanej thajskej terapeutky. Darčekové poukazy tohto typu sú v praxi preferované aj medzi firmami, ktoré ich kupujú a následne dávajú ako promo pre svojich obchodných partnerov, či svojim zamestnancom ako benefity.

Darčekové poukazy si môžete kúpiť priamo na prevádzke KATE THAI MASSAGE na ul. Dvory 1932 v Púchove (mobil: +421 950 341 891), priamo u Kate (mobil: +421 919 199 549), alebo v prípade záujmu Vám poukazy pošleme aj poštou po zaplatení zálohovej faktúry a nákladov poštovného v sume 3 Eur, alebo elektronicky prostredníctvom emailu po zaplatení zálohovej faktúry.

Pri jednorazovej kúpe poukazov v hodnote nad 100 Eur Vám poskytneme 5% zľavu z ceny a v hodnote nad 200 Eur Vám poskytneme 10% zľavu z ceny.

Ak budete mať záujem o kúpu poukazov cez faktúru a poštové, alebo elektronické doručenie, kontaktujte nás správou/ telefonicky na našej mailovej adrese/ tel. čísle: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.