Vážení priatelia a priaznivci, obľúbená a v Púchove už známa thajská masérka Kate si v lete 2017 otvorila svoj vlastný salón thajských masáži pri fitnes a wellness centre hotela ALEXANDRA HOTEL na ul. Dvory 1957 v Púchove. Následne sme sa v máji 2021 presťahovali do nových priestorov v susednom bytovom dome na ul. Dvory 1932/18.

Ako jediní v regiónoch Púchov a Považská Bystrica Vám ponúkame možnosť zažiť pravé thajské masáže v príjemnom prostredí, ktoré Vám zaručí plnohodnotný relax v dnešnej hektickej a rýchlej dobe.

Kate, ako vlastníčka nášho salónu, pochádza priamo z Thajska, je vysoko kvalifikovaná a má niekoľkoročnú prax, pričom pred otvorením vlastného salónu thajských masáží pôsobila takmer 2 roky ako zamestnanec v konkurenčnom púchovskom salóne, ktorý už v súčasnosti thajské masáže neprevádzkuje. V súčasnosti sme zjednotili ceny našich masáži, ktoré začínajú od 17 €, hodinové masáže od 28 €, pričom by sme mali mať stále najnižšie ceny thajských masáži na Slovensku. Svojich blízkych môžete obdarovať aj originálnym darčekom- našimi darčekovými poukazmi v hodnote 25 Eur, 30 Eur, 40 Eur a 50 Eur. V roku 2019 sme Vám priniesli špeciálne novinky, ktoré prispeli k zvýšeniu úrovne našich služieb a to špeciálnu relaxačnú masáž pre tehotné dámy, po ktorej bol zo strany budúcich mamičiek opakovaný dopyt a ako najdôležitejšiu novinku máme pre Vás k dispozícii našu novú thajskú masérku, na základe čoho poskytujeme aj veľmi obľúbené paralelné párové masáže.

Rezervácie môžete robiť telefonicky počas otváracích hodín, vrátane anglicky hovoriacich, Kate už vie spraviť objednávku po anglicky i po slovensky (detaily nájdete v časti "Kontakt a rezervácie").
Povzneste svoje duševné i fyzické zdravie a príďte ku nám načerpať potrebnú novú energiu, tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Čo je thajská masáž?

Thajská masáž je špecifický typ masírovania tela, jednotlivých svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním častí tela, svalstva a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou, pôsobením na akupresúrne body. Klasická thajská masáž je už v súčastnosti uznávaná ako určitá medicínska terapia používaná pri liečení rôznych svalových, pohybových a nervových problémoch. Thajskú masáž popularizoval a preslávil pred cca. 2500 rokmi osobný lekár samotného Buddhu, jej účinky boli rokmi overované a postupne zdokonaľované. Starodávne budhistické umenie urvédskeho lekára Shivago Komarpaja je dnes známe po celom svete, kde ho prezentujú aj mimo rodné Thajsko skúsení a v Thajsku vyškolení terapeuti. My Vám túto slávnu terapiu prinášame priamo na Slovensko. Tradičná thajská masáž nespočíva iba v masírovaní svalov a kĺbov, jej podstatou je tiež hĺbkové pôsobenie na akupresúrne body pozdĺž neviditeľných energetických dráh v celom tele, nazývaných aj ako "desať thajských masážnych dráh", alebo "energetické dráhy". Uvedené energetické dráhy sa nachádzajú cca. 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na energetických dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele (elementu vzduchu), priamo lieči choré orgány i žľazy a odstraňuje škodlivé toxíny z telových tkanív. Thajská masáž spôsobuje nabudenie psychickej i fyzickej energie, celkovú telesnú stimuláciu a hlboké uvoľnenie.